Vibracijski nabijač, 6.5 KS, 13.7 kN


13.7 kN, 680 udara/min, ploča 345 × 285 mm, 4-taktni motor 196 cm³, transportni kotači i zaštitni poklopac motora

Brand: HBM Machines
Šifra: 10038
1.333,16 EUR
Cijena 1.333,16 EUR na dan 10.09.2026
Dostupno uskoro - kontaktirajte nas
Rok isporuke:
2–4 radna dana (paket) / 5–8 (paleta)
Načini plaćanja:
Pouzeće, kartica, transfer, rate Grenke leasing
Mogućnost povrata:

  • snažan vibracijski nabijač za učinkovito zbijanje zemlje, pijeska i drugih podloga
  • posebno prikladan za rovove, uske prolaze i teško dostupna mjesta gdje je rad s klasičnom vibracijskom pločom otežan
  • 4-taktni OHV benzinski motor razvija snagu 6.5 KS
  • zapremina motora iznosi 196 cm³
  • sila zbijanja iznosi 13.7 kN
  • postiže do 680 udara u minuti
  • radna ploča dimenzija 345 × 285 mm omogućuje precizan rad na manjim površinama
  • visina skoka iznosi 85 mm
  • uravnotežena raspodjela mase doprinosi stabilnosti i jednostavnijem upravljanju
  • prikladan za zbijanje tvrđeg tla, pijeska, gruda zemlje i sličnih podloga
  • potezni starter omogućuje jednostavno pokretanje motora
  • zračno hlađeni jednocilindrični motor prikladan je za zahtjevniju radionničku i građevinsku uporabu
  • spremnik goriva zapremine 2.8 L
  • transportni kotači olakšavaju premještanje stroja između radnih mjesta
  • zaštitni poklopac motora dodatno štiti pogonski sklop tijekom rada i transporta


Tehnički podaci

Vrsta proizvodavibracijski nabijač
Snaga motora6.5 KS / 4.847 kW
Vrsta motora4-taktni OHV, 1-cilindrični, zračno hlađeni
Zapremina motora196 cm³
Sila zbijanja13.7 kN
Broj udara680/min
Dimenzije ploče345 × 285 mm
Visina skoka85 mm
Spremnik goriva2.8 L
Kapacitet ulja1 L
Motorno uljeSAE 10W-30
GorivoE5 Euro 98 / Aspen 4
Pokretanjepotezni starter
Razina buke108 dB
Sadržaj pakiranjavibracijski nabijač, transportni kotači i zaštitni poklopac motora

Grenke & Top Alati

Najam opreme putem leasinga

U suradnji s partnerom Grenke financiramo autoservisnu i vulkanizersku opremu za pravne osobe putem operativnog leasinga – bez hipoteke, uz vlasništvo leasing kuće kao osiguranje.

Saznajte više o leasingu →