| Naziv | Produžetak za nastavak za škare |
| Materijal | Aluminij |
| Kompatibilnost | MFH3300-4P; MFH5200-4P; MFH3300-4BP; MFH5300-4BP |
| Duljina | 810 mm |
| Širina | 78 mm |
| Visina | 45 mm |
| Neto težina | 0,8 kg |
| Bruto težina | 1,03 kg |
Produžetak za nastavak za škare koristi se za povećanje radnog dosega pri rezidbi grana na visini. Namijenjen je radu s kompatibilnim nastavkom za škare kada standardna duljina uređaja nije dovoljna za dohvat viših ili udaljenijih grana.
Produžetak je kompatibilan s modelima MFH3300-4P, MFH5200-4P, MFH3300-4BP i MFH5300-4BP. Prije kupnje treba provjeriti oznaku uređaja i koristi li isti sustav prihvata za nastavak za škare.
Produžetak ima duljinu 810 mm. Time povećava radni doseg bez promjene osnovne konfiguracije stroja, što je korisno kod rezidbe grana koje se nalaze iznad standardnog dosega korisnika.
Aluminijska izvedba smanjuje masu nastavka i olakšava rukovanje tijekom rada na visini. Neto težina produžetka iznosi 0,8 kg, što je važno jer svaki dodatni nastavak utječe na balans i kontrolu uređaja.
Uz produžetak za nastavak za škare korisno je kupiti kompatibilni nastavak za škare, zaštitne naočale, zaštitne rukavice, zaštitu za lice, ulje ili sprej za održavanje reznih elemenata, rezervni pribor za multifunkcijski vrtni uređaj i stabilnu radnu odjeću za rezidbu.