Benzinska motorna pila, 2.9 kW, 50 cm


2.9 kW, 65 cm³, 50 cm, lanac 3/8", 25 m/s, automatsko podmazivanje, kočnica lanca

Brand: Dedra
Šifra: DED8713
Proizvođačeva šifra: 5902628871305
241,73 EUR 152,16 EUR
Ušteda (37%)
Akcija traje od 30. 10. 2026. do 30. 11. 2026. ili do isteka zaliha
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 241,73 EUR
Cijena 241,73 EUR na dan 10.09.2026
Dostupno odmah
Dostupnost po poslovnici
Prelog
Dostupno odmah
Rok isporuke:
2–4 radna dana (paket) / 5–8 (paleta)
Načini plaćanja:
Pouzeće, kartica, transfer, rate Grenke leasing
Mogućnost povrata:

  • benzinska motorna pila namijenjena za rezanje drva u vrtu, radionici, oko kuće i na gradilištu
  • 2-taktni jednocilindrični motor obujma 65 cm³ razvija snagu 2.9 kW
  • maksimalna brzina motora iznosi 12000 o/min
  • vodilica duljine 50 cm omogućuje rezanje većih komada drva
  • širina utora vodilice iznosi 1.6 mm
  • lanac ima korak 3/8" i 68 pogonskih članaka
  • brzina lanca iznosi 25 m/s
  • poludlijeto profil lanca omogućuje učinkovito rezanje drva
  • automatsko podmazivanje osigurava kontinuirano podmazivanje lanca tijekom rada
  • kočnica lanca omogućuje brzo zaustavljanje lanca
  • antivibracijska konstrukcija smanjuje prijenos vibracija na ruke tijekom rada
  • ručno pokretanje omogućuje jednostavno pokretanje motora
  • pristup filtru zraka izveden je za jednostavnije održavanje
  • spremnik goriva ima kapacitet 0.55 L
  • spremnik ulja za lanac ima kapacitet 0.26 L
  • 2-taktni motor koristi mješavinu benzina i ulja u omjeru 25:1


Tehnički podaci

ModelDED8713
Vrsta motora2-taktni, jednocilindrični, zračno hlađeni
Snaga2.9 kW / 2900 W
Obujam motora65 cm³
Maksimalna brzina motora12000 o/min
Duljina vodilice500 mm / 20"
Širina utora vodilice1.6 mm
Korak lanca3/8"
Broj pogonskih članaka lanca68
Profil lancapoludlijeto
Brzina lanca25 m/s
Automatsko podmazivanje lancada
Kočnica lancada
Kapacitet spremnika goriva0.55 L
Kapacitet spremnika ulja za lanac0.26 L
Omjer mješavine goriva25:1
Masa6.8 kg
Sadržaj paketabenzinska motorna pila, vodilica 50 cm, lanac i zaštitna navlaka za vodilicu

Lanac za motornu pilu 20", 3/8", 1.6 mm

Šifra: DED8698-20L
za vodilicu 50 cm, 68 pogonskih karika, profil zuba poludlijeto, preporučen za DED8713
Dostupno uskoro - kontaktirajte nas
20,16 EUR
Vodilica za motornu pilu 50 cm, 1.6 mm
34%

Vodilica za motornu pilu 50 cm, 1.6 mm

Šifra: DED8698-20P
50 cm / 20", utor 1.6 mm, za benzinsku motornu pilu DED8713 i lanac DED8698-20L
Dostupno odmah
13,44 EUR 8,87 EUR